Szkoła Podstawowa nr 2

 
Start
Test kompetencji szóstoklasisty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Tchórz   
Piątek, 03 Kwiecień 2009 06:19

2 kwietnia 2009 r. 61 uczniów klas szóstych tuż przed godziną 9.00 zasiadło przy stolikach ustawionych na hali sportowej aby wziąć udział w "teście kompetencji szóstoklasisty". W skład szkolnej komisji egzaminacyjnej weszli: dyr. Mirosław Tchórz, z-ca dyr. Anna Żukowska, p. Aleksandra Klimko, p. Lucyna Marciniuk, p. Danuta Norejko, p. Irena Jarmoluk i p. Wiesław Chmielewski.

Po sprawdzeniu prawidłowości zabezpieczenia kopert uczniowie przystąpili do rozwiązywania testu. Na to zadanie została przeznaczona im jedna godzina zegarowa. W teście uczniowie mieli zastanowić się oraz odpowiedzieć m.in. na pytania którędy bociany odlatują do Afryki; jaki pensjonat wybrać na wakacje, jeśli jedziemy z psem?

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała identyczne testy dla wszystkich uczniów w kraju. Szczelnie zapakowane i zakodowane prace zostały otwarte w obecności uczniów dokładnie o godz. 9.00.

Po napisaniu testu uczniowie mogli udać się do domu, ponieważ tego dnia nie mieli już zajęć dydaktycznych.

Zmieniony: Piątek, 15 Maj 2009 19:44
 

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size